Reference

  • Larry Dixon, 2násobný šampión NHRA Top Fuel Champion a jezdec za Alanabi Racing

“Když jsem poprvé viděl CarbonX, nevěřil jsem, že by mohl být tak dobrý, jak tvrdili. Vzal jsem jej ten večer domů, zabalil si ruku do látky a položil ji na mřížku plynového sporáku s plamenem nastaveným na maximum. Když jsem držel ruku na hořáku, odpočítával jsem, jak dlouho by trvalo záchranářům dostat se do mého auta, uhasit požár a vytáhnout mě. Ruku jsem měl na hořáku přibližně minutu. Když jsem ruku sundal a prozkoumal látku, viděl jsem, že nebyla poškozena.
V roce 2003 jsem zažil hroznou nehodu. Můj vůz vybuchl, byl rozmetán na kousky na dráze, pohlcený v plamenech. Protože jsem se nestaral o požár , mohl jsem se soustředit na bezpečné zastavení vozidla a tak jsem se mohl dostat ven živý. Protože jsem měl na sobě oděv CarbonX, byl jsem ten večer schopen dostat se domů na večeři s rodinou.
V mém povolání vždy hrozí nebezpečí požáru. Nejlepší protipožární ochrana je zásadní, musíte být připraveni. To je důvod, proč nosím pouze CarbonX.”

  • Sara Dean, manželka oběti požáru při nehodě v ocelárně, odesláno emailem na CarbonX

“Chci poděkovat této společnosti a jejím produktům za to, že zachránily život mému manželovi.
2. února 2004 byl můj manžel v práci v ocelárně, na kolovém nakladači vezl horkou strusku. Při kontaktu horka a chladu roztavená struska explodovala a potřísnila ho po celém těle. Ocel roztavila bezpečnostní pás na nakladači, takže se nemohl vyprostit. Nosil normální pracovní oděv, ale také nosil kvůli chladným večerům spodní prádlo CarbonX. Pracovní oděv, který měl na sobě, na něm téměř úplně shořel. Život mu zachránilo spodní prádlo a kukla CarbonX.
Na těle utrpěl několik vážných popálenin třetího stupně, ale to bylo důsledkem toho, že byl uvězněný na nakladači. Zadek se mu přitavil k sedadlu. Noha, tvář a ruka byly ošklivě popáleny. Kukla CarbonX fungovala, stejně jako dlouhé spodní prádlo. Kdyby nebylo Vašich produktů, byl by nyní mrtvý.
Se všemi transplantáty po těle, které má, má před sebou ještě dlouhou cestu, než se uzdraví. Ale je naživu a děkuji Bohu a vaší společnosti, stejně jako manžel, za tento produkt. Jedny z prvních slov, která z jeho úst zazněly, byla ta,, že CarbonX mu zachránil život. Moc vám děkuji.”

  • Curtis Flowers, vedoucí bezpečnosti, Nucor Steel Berkeley

"Během posledních dvou let jsme přešli z používání bavlny se samozhášecími látkami a oděvů Nomex na oděvy CarbonX, abychom chránili naše zaměstnance v provozech s vysokým žárem a vysokou tepelnou expozicí. Zjistili jsme, že CarbonX poskytuje lepší ochranu a je pohodlnější. Oděv CarbonX rovněž lépe saje a je chladivější než jakékoli jiné textilie. Od zavedení oděvů CarbonX ve firmě Nucor Steel Berkeley a v několika našich dalších provozech, klesl počet popálenin na impozantní nulu. Jsme hrdi, že máme přední postavení v oblasti bezpečnosti a jsme jedni z prvních v našem průmyslu, kdo používá tento výjimečný produkt. Zvýšení bezpečnosti našich zaměstnanců, které s sebou CarbonX přináší , je nezměrné a díky trvanlivosti látky byla významná i úspora nákladů. Za 30 let práce v oblasti bezpečnosti jsem nikdy neviděl materiál, který je tak pohodlný a poskytuje tak vysokou ochranu jako CarbonX."

  • Bert Rivera, viceprezident operací, Hot Shield USA

“Jako hasič a spoluvynálezce patentované obličejové masky pro hasiče lesních požárů Hot Shield Wildland Firefighter Face Mask, chápu a uvědomuji si potřebu chránit lidskou pokožku před ohněm. Naším cílem vždy bylo vyrobit, při využití nejlepších dostupných materiálů, nejlepší obličejovou masku a přilbu s ochranným krytem na světě. Když jsem se dozvěděl o materiálech CarbonX a prozkoumal je, bylo jednoduché zjistit, o kolik by se naše masky staly účinnějšími (lehčími a tepelně odolnějšími) použitím materiálu CarbonX u protipožárního štítu a šátku. Jsem velmi potěšen, že mohu nabídnout kolegům požárníkům extrémní tepelnou ochranu jako žádnou jinou a to za přiměřené náklady. Společnost Hot Shield USA je hrdá, že je spojována s novým lídrem v oblasti teplu odolných materiálů.”

  • Billy D. Lucas a Tim Trella, profesionální kaskadéři, koordinátoři kaskadérských scén a ředitelé, členové BrandX Action Specialists

"Jako kaskadéři a koordinátoři kaskadérských scén celých téměř 30 let nenosíme protipožární oděv a doufáme, že jej nikdy nebudeme muset vyzkoušet. Naše vybavení musí fungovat — naše profese vyžaduje, abychom se neustále vystavovali ohni, a proto je bezpečnost naším hlavním požadavkem. Při předvádění vzrušujících scén s požáry jak pro film, tak ipro TV, nám CarbonX dodává vnitřní klid a znamená minimální riziko. CarbonX přímo na naší pokožce je naší jedinou ochrannou bariérou před žárem a ohněm. Je to jediná skutečně nehořlavá látka, kterou budeme vždy nosit, používat a výhradně podporovat."

  • Dave Minegar, 2násobný šampión Rocky Mountain Challenge Series

"Poprvé jsem se seznámil s CarbonX na veletrhu závodního automobilového průmyslu Performance Racing Industry Trade Show v roce 2003 a ihned jsem uvěřil jeho vlastnostem. Jediná věc, která byla mezi dlaní mé ruky a minihořákem, byla tenká vrstva CarbonX. Hořák hořel po dobu více než 30 sekund, ale CarbonX ochránil mojí rukou před veškerým žárem .–Ihned jak jsem přijel domů jsem objednal pár spodního prádla CarbonX. Měl jsem štěstí, že jsem poslední dva roky pracoval s CarbonX v CarbonX Rocky Mountain Challenge Series, jedná se o skvělou skupinu lidí, kteří svým úsilímučinili závodění bezpečnější na všech úrovních motoristických sportů. Jsem hrdý, že jsem šampión roku 2008 v CarbonX Rocky Mountain Challenge Series."